Новини‎ > ‎

Зустріч з лікарем-учасником АТО Василем Тимківим

опубліковано 22 жовт. 2015 р., 09:28 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 7 лист. 2015 р., 02:11 ]
22 жовтня 2015 року
кафедрою сімейної медицини проведено зустріч з сімейним лікарем Глибоцького Центру первинної медико-санітарної допомоги Василем Васильовичем Тимківим, який приїхав у тимчасову відпустку з зони проведення АТО.
На зустрічі з лікарем-учасником АТО були присутні професорсько-викладацький склад кафедри сімейної медицини, лікарі-інтерни за фахом «загальна практика-сімейна медицина», а також активну участь взяли студенти коледжу БДМУ за спеціальністю «Сестринська справа».
Василь Васильович Тимків закінчив Буковинський державний медичний університет (БДМУ) у 2009 році, потім навчався в інтернатурі за фахом «загальна практика-сімейна медицина» при кафедрі сімейної медицини БДМУ. Практичну діяльність сімейним лікарем розпочав у 2011 році у сільській місцевості Глибоцького району Чернівецької області. Висококваліфікований та чуйний лікар незабаром стає улюбленцем всього населення на дільниці, його призначають на посаду завідувача амбулаторії у с. Луковиця Глибоцького району, однак події на Сході України внесли корективи у життя лікаря – навесні 2015 року Василя Тимківа мобілізують.
Зустріч відбувалася в теплій, невимушеній атмосфері. Присутні задавали запитання, переглянули аматорське відео Василя Тимківа про складні будні медиків і солдатів в зоні АТО. Щирі слова Василя Тимківа «Держава – це ми! Україна – це кожен з нас!» не залишили байдужими нікого. На завершення зустрічі символічним стало виконання авторської пісні студенткою коледжу БДМУ Ольгою Сливкою «Як хочеться не бачити війни!» під акомпанемент студента медичного факультету № 2 Віктора Мельника.

ЗМІ про захід:
Сайт БДМУ