Здобутки БДМУ представлено на міжнародних наукових форумах

опубліковано 23 вер. 2019 р., 10:55 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 23 вер. 2019 р., 10:58 ]
Завідувачка кафедри сімейної медицини, професор Лариса Сидорчук та професор кафедри загальної хірургії Руслан Сидорчук представили результати наукових досліджень наукових шкіл Буковинського державного медичного університету на міжнародних наукових форумах, які нещодавно проводилися у Німеччині, Бельгії та Франції.
Науковці БДМУ також мали змогу ознайомитись із досягненнями колег з інших країн, поспілкуватись із визнаними авторитетами світового рівня. Учасники наукових форумів з різних країн з цікавістю сприйняли інформацію науковців-клініцистів університету про здобутки наукових шкіл та напрацювання щодо застосування результатів наукових досліджень у роботі університетської клініки та навчально-практичних центрів БДМУ. З непідробним інтересом іноземні вчені та клініцисти сприйняли інформацію про роботу МКЦ БДМУ, його інтеграцію в загальну систему медичного забезпечення. Також відбувся обмін інформацією з колегами з іншим наукових центрів України (Київ, Харків).
Співробітники БДМУ в реальних умовах ознайомилися з новими медичними технологіями (ІР- та телемедицина, застосування хірургічних клейових композицій, дистанційна ендоскопічна та NOTES хірургія, особливості роботи приватної компоненти первинної ланки надання медичної допомоги тощо). Іноземні колеги були проінформовані про можливості та потреби медичної галузі регіону.
Делегати з України заслухали доповіді провідних світових вчених, взяли участь в обговоренні та розробці нових рекомендацій. Відбулись жваві дискусії, учасники ділились досвідом лікування хворих та безпосередньої практичної роботи лікарів у їхніх країнах, своїми навичками, думками та ідеями. Доповіді представників БДМУ включені до програм наукових форумів та опубліковані у збірнику та спеціальному випуску журналу, що включено до бази Web of Science Core Collection.