Новини‎ > ‎

Завідувач кафедри сімейної медицини ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» виступила на Всеукраїнській нараді «Сімейна медицина: освітньо-організаційні процеси»

опубліковано 4 бер. 2016 р., 09:23 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 17 трав. 2016 р., 23:45 ]
Завідувач кафедри сімейної медицини, професор Лариса Петрівна Сидорчук прийняла активну участь із виступом у Всеукраїнській нараді «Сімейна медицина: освітньо-організаційні процеси», котра проходила у м. Київ 02.03.2016 р. У рамках даної наради відбулось засідання опорної кафедри з додипломної освіти за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина» (завідувач опорної кафедри, професор Барна О.М., НМУ ім. О.О. Богомольця), в якій прийняли участь завідувачі кафедр сімейної медицини України із викладанням дисципліни на додипломному рівні, а також головний позаштатний спеціаліст за фахом «Загальна практика-сімейна медицина», проф. Матюха Л.Ф., та директор Українського тренінгового центру сімейної медицини, доцент Висоцька О.І.
На нараді обговорювались нагальні питання оновлення Робочої програми з дисципліни «Загальна практика-сімейна медицина» для студентів медичних факультетів ВНЗ IV рівня акредитації, упровадження Наскрізної програми для оволодіння практичними навичками та методиками, необхідними для роботи на посадах за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина». Йшла мова про продовження видання 3-х томного національного підручника трьома мовами (українською, російською та англійською). На сьогодні видано тільки перший том українською та російською мовами), створення електронної версії; запровадження елективних курсів на додипломному рівні; створення електронної профільної кафедри; координації та кооперації кафедр до- та післядипломної освіти за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина». Проф. Сидорчук Л.П. внесла низку конкретних дієвих пропозицій для покращання отримання практичних навичок для студентів за дисципліною «Загальна практика-сімейна медицина», які були прийняті до уваги і викликали жваву дискусію. Також, паралельно нараді проведено симпозіум і тренінг для практикуючих лікарів «Наука заради кращого життя».
 

ЗМІ про захід:
Сайт БДМУ