Засідання секції загальної практики-сімейної медицини підсумкової науково-практичної конференції лікарів-інтернів Чернівецької області

опубліковано 11 трав. 2017 р., 23:49 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 16 трав. 2017 р., 05:00 ]
До Дня української науки 11 травня 2017 року на кафедрі сімейної медицини проведено засідання секції загальної практики-сімейної медицини підсумкової науково-практичної конференції лікарів-інтернів Чернівецької області.
Лікарями-інтернами 2-го року навчання зі спеціальності «загальна практика-сімейна медицина» представлено 10 доповідей, присвячених різноманітним актуальним питанням сучасної медицини, зокрема: ролі сімейного лікаря у вчасній діагностиці целіакії, особливостям перебігу та лікування дітей з респіраторними захворюваннями, ролі інсулінорезистентності у розвитку і прогресуванні гіпертонічної хвороби, сучасним поглядам на лікування і профілактику ХОЗЛ, сучасним аспектам лікування вірусу папіломи людини, застосуванню тіотріазоліну у комплексному лікуванні хворих на ішемічну хворобу серця, визначенню імунорезистентності організму у хворих на загострення хронічного холециститу та у хворих на синдром діабетичної ступні, взаємозв’язку неалкогольної жирової хвороби печінки з компонентами метаболічного синдрому у хворих на ішемічну хворобу серця, ролі медичного працівника в сучасній парадигмі здорового способу життя.
Доцент кафедри, к.мед.н., доцент Сергій Іващук підкреслив, що рівень виконання наукових робіт є досить високим, має прикладне значення для клінічної медицини, тематика НДР є актуальною, сучасною, охоплює різні напрямки діяльності сімейного лікаря. Окрім того, лікарі-інтерни проявили високий інтерес до конференції та професійний підхід до виконання наукових робіт, активно приймали участь у дискусіях і обговореннях доповідей.