Тренінг "Лікарі для всіх"

опубліковано 13 лист. 2019 р., 03:05 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 9 груд. 2019 р., 00:51 ]
З 8 по 10 листопада 2019 році у м. Києві проходив професійний тренінг з питань медичної етики та процедури визнання гендерної ідентичності в Україні «Лікарі для всіх», організований ГО «Інсайт» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. Від Буковинського державного медичного університету участь у заході взяла доцент кафедри сімейної медицини, к.мед.н., доцент Оксана Петринич.
Серед програмних питань, розглянутих на тренінгу – уніфікований клінічний протокол первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги при гендерній дисфорії, детально розглянуто алгоритм дій сімейного лікаря при роботі з трансгендерними людьми, його взаємодію з лікарями-ендокринологами та лікарями-психіатрами, також висвітлено питання коректної лексики та юридичного супроводу.