Всеукраїнська н/п конференція із міжнародною участю «Актуальні питання клініки, діагностики, лікування на різних рівнях надання медичної допомоги»

опубліковано 13 трав. 2021 р., 04:37 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 13 трав. 2021 р., 04:38 ]
13 травня 2020 року в режимі онлайн відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція із міжнародною участю «Актуальні питання клініки, діагностики, лікування на різних рівнях надання медичної допомоги», організована КЗВО «Рівненська медична академія». Буковинський державний медичний університет представила к.мед.н., доцент, доцент кафедри сімейної медицини Оксана Петринич, яка виступила з доповіддю: «Людиноорієнтований підхід у медицині: 8 "китів"».