Викладач кафедри сімейної медицини взяла участь у тренінгу «Ведення пацієнта з ВІЛ-інфекцією/СНІДом сімейним лікарем»

опубліковано 11 бер. 2015 р., 01:32 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 11 бер. 2015 р., 03:24 ]
З 2 по 6 березня 2015 р. у м. Києві в рамках проекту RESPECT «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, щодо представників груп найвищого ризику в медичних закладах України» за участю Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД», відбувся тренінг для викладачів кафедр сімейної медицини вищих медичних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації та ФПО «Ведення пацієнта з ВІЛ-інфекцією/СНІДом сімейним лікарем», у якому взяла участь доцент кафедри сімейної медицини, к.мед.н. Тетяна Василівна Казанцева. Метою даного заходу було набуття знань та практичних навичок з даної проблеми для подальшого впровадження та викладання курсу тематичного удосконалення для сімейних лікарів «Ведення пацієнта з ВІЛ-інфекцією/СНІДом сімейним лікарем».
На тренінгу особлива увага приділялася питанням щодо нормативно-правового регулювання організації профілактики ВІЛ-інфекції, медичної допомоги ВІЛ-інфікованим пацієнтам, профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини, навикам консультування ВІЛ-інфікованих пацієнтів з метою підвищення їх мотивації до тестування на ВІЛ та прихильності до лікування, вмінню аналізувати та визначати причини та наслідки стигматизації людей, які живуть з ВІЛ.