Викладачі БДМУ взяли участь у конференції до Дня боротьби з раком

опубліковано 10 лют. 2015 р., 00:02 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 10 лют. 2015 р., 00:42 ]
До Всесвітнього дня боротьби з онкологічними захворюваннями 4 лютого 2015 року в КМУ «Міська поліклініка № 1» проведена науково-практична конференція за участю кафедр сімейної медицини, соціальної медицини та організації охорони здоров’я БДМУ. З доповіддю перед медичними працівниками виступила завідувач обласного кабінету скринінгу патології шийки матки Чернівецького обласного онкологічного диспансеру Аліна Нарольська, яка висвітлила проблемні питання профілактики та раннього виявлення в онкологічній гінекології. Для дільничних терапевтів та вузьких фахівців поліклініки корисним був виступ професора кафедри сімейної медицини Семена Білецького, який стисло та інформативно представив клінічні маски деяких онкологічних захворювань, а саме раку шлунку, кишечнику та легень.