Викладач БДМУ серед учасників щорічного Чернівецького напівмарафону CrossHill

опубліковано 27 трав. 2017 р., 02:47 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 29 трав. 2017 р., 07:12 ]
21 травня 2017 року у Чернівцях відбувся традиційний напівмарафон CrossHill. Серед учасників змагання були як представники України, так і іноземці. У цих змаганнях, вже третій рік поспіль, взяв участь доцент кафедри сімейної медицини, к.мед.н., доцент Сергій Іващук, який здолав дистанцію в 10 км. Традиційно, серед колег по бігу був ще один лікар – Євген Микитинський. Приємно, що серед учасників змагань CrossHill були і студенти БДМУ.
Постійна фізична активність, участь у змаганнях, а перед цим було 6 миль у «Забігу заради миру», є найкращою агітацією лікаря і викладача ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» за здоровий спосіб життя.