Новини‎ > ‎

ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет" представлено на міжнародному науковому форумі в Німеччині

опубліковано 27 лют. 2019 р., 00:36 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 27 лют. 2019 р., 00:37 ]
У м. Гайдельберг (ФРН) відбувся міжнародний форум з актуальних питань патології гепатобіліарної системи, в якому прийняла участь делегація з ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» у складі завідувача кафедри сімейної медицини, професора Лариси Сидорчук, професора кафедри загальної хірургії Руслана Сидорчука та доцента кафедри загальної хірургії Руслана Кнута. Під час наукового форуму, фахівці нашого університету представили результати власних наукових досліджень.
Науковці БДМУ мали змогу також ознайомитись із досягненнями колег з інших країн, поспілкуватись із визнаними авторитетами світового рівня. Учасники наукового форуму з різних країн із цікавістю сприйняли інформацію науковців-клініцистів університету про здобутки наукових шкіл та напрацювання щодо застосування результатів наукових досліджень у роботі університетської клініки та навчально-практичних центрів БДМУ.
Упродовж поважного наукового форуму, делегати з України мали змогу заслухати доповіді провідних світових вчених, прийняли участь у обговоренні та розробці нових рекомендацій. Відбулись жваві дискусії, учасники ділились досвідом лікування хворих та безпосередньої практичної роботи лікарів у їхніх країнах, своїми навичками, думками та ідеями. Доповіді представників БДМУ включені до програми наукового форуму та опубліковані у спеціальному збірнику.


ЗМІ про захід: