У КМУ «Міська поліклініка №3» проведена науково-практична конференція до міжнародного Дня хворого

опубліковано 18 лют. 2015 р., 23:35 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 18 лют. 2015 р., 23:36 ]
Кафедрою сімейної медицини Буковинського державного медичного університету (БДМУ) за підтримки відділень комунальної медичної установи (КМУ) міської поліклініки (МП) № 3 м. Чернівці та участі кафедри загальної хірургії на базі КМУ МП №3 м. Чернівці 18 лютого 2015 року проведено лікарську науково-практичну конференцію присвячену міжнародному Дню хворого на тему «Анемії у загальнолікарській практиці». Зі вступним словом до присутніх звернувся головний лікар КМУ МП №3 Юрій Лисюк, наголосивши на злободенності даної тематики з огляду на анемії гострих крововтрат мирного та військового часу та їх можливі наслідки. Із ґрунтовними інтерактивними доповідями виступили завідувач кафедри сімейної медицини БДМУ, професор Лариса Сидорчук (Клінічний протокол надання медичної допомоги хворим на залізодефіцитну анемію (Наказ МОЗ №647 від 30.07.2010) та професор кафедри загальної хірургії БДМУ Руслан Сидорчук (Кровотечі, гемостаз, переливання крові та кровозамінників). Лікарі мали нагоду переглянути фільм «Альтернативи переливанню крові». Наостанок у жвавій дискусії учасники заходу обговорили почуте, задавали питання доповідачам у невимушеній атмосфері.