Новини‎ > ‎

Тренінг з першої домедичної допомоги для старшокласників, вчителів та медпрацівників ЗОШ

опубліковано 24 бер. 2015 р., 05:34 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 27 бер. 2015 р., 07:41 ]
23 березня 2015 року
в Коровійській ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району доцентом кафедри сімейної медицини Буковинського державного медичного університету, к.мед.н., доцентом Оксаною Анатоліївною Петринич спільно з завідувачем Коровійської АЗПСМ, асистентом кафедри сімейної медицини Іриною Георгіївною Флюндрою було проведено тренінг для старшокласників, педколективу Коровійської ЗОШ, медпрацівників Коровійської, Чагорської, Луківської, Молодійської, Волоківської, Валякузьминської ЗОШ та Грушівського НВК з надання першої медичної допомоги при раптовій зупинці серця та непритомності.
Навчання педагогів, медичного персоналу, учнів навчальних закладів здійснювалося з метою підвищення рівня їх особистої компетентності з питання надання першої домедичної допомоги у надзвичайних ситуаціях.
Після представлення гарно ілюстрованої презентації з цікавим відеоматеріалом, створеної згідно останніх нормативних документів, школярям, вчителям та медпрацівникам ЗОШ була надана можливість виконати на спеціальному манекені непрямий масаж серця, штучну вентиляцію легень, навчитися переводити постраждалого у стабільне положення на боці.
З метою поглиблення медичних знань Оксана Анатоліївна Петринич передала до шкільних бібліотек посібники «Що варто знати про раптову зупинку серця».
Загалом така форма роботи виявилася надзвичайно цікавою та повчальною для всіх. Учні та працівники із задоволенням конспектували та обговорювали увесь матеріал, який може знадобитися в повсякденному житті та під час надзвичайних ситуацій.
ЗМІ про захід:

Сайт Міністерства освіти і науки України
Сайт Буковинського державного медичного університету
Сайт Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА
Медичний портал Глибоцького району
Сайт Управління освіти Глибоцької РДА
Сайт Коровійської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Газета "Молодий буковинець"