Тренінг "Стратегія розвитку університету. Сесія 1"

опубліковано 8 трав. 2021 р., 10:03 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 8 трав. 2021 р., 10:03 ]
Впродовж 6-7 травня 2021 року завідувачка кафедри сімейної медицини БДМУ, д.мед.н., професор Лариса Сидорчук та доцентка кафедри сімейної медицини БДМУ, к.мед.н., доцент Оксана Петринич взяли участь у тренінгу "Стратегія розвитку університету. Сесія 1", організованому Україно-Швейцарським Проєктом "Розвиток медичної освіти". За фасилітації та підтримки тренерів заходу Матвія Хренова (Український центр охорони здоров'я - UHC) й Віктора Артеменка (Україно-Швейцарський Проєкт "Розвиток медичної освіти") учасники тренінгу зрозуміли основні стратегічні поняття (візія, місія, цілі), визначали та аналізували цільові аудиторії, проблеми клієнта, засвоїли поняття унікальної пропозиції, міркували над ідеями та втіленими проектами з точки зору стратегії блакитного океану, розробляли ланцюжок результатів власних проектів та отримали серйозне домашнє завдання для ефективної роботи у наступній сесії.