Тренінг «Нові методи в медичній освіті»

опубліковано 17 квіт. 2021 р., 01:45 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 8 трав. 2021 р., 01:49 ]
16 квітня 2021 року в онлайн режимі відбувся тренінг «Нові методи в медичній освіті» від тренерів литовського університету медичних наук (LUHS), який було зорганізовано Україно-швейцарський проєкт «Розвиток медичної освіти».
Доцентка кафедри сімейної медицини, к.мед.н., доцент Оксана Петринич разом з колегами з БДМУ та викладачами з інших ЗВО України слухали про професіоналізм в клінічній практиці, основи навчання дорослих, змішане навчання, роль адміністратора навчання в організації навчального процесу, працювали в малих групах за методиками "перевернутий клас" та "ротація на станціях".