Науково-практична конференція „Генетичні основи здоров’я сім’ї ”

опубліковано 20 черв. 2011 р., 07:29 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 18 жовт. 2011 р., 11:07 ]
Правління Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області повідомляє, що 21 червня 2011 року в приміщенні Палацу „Академічний” Буковинського державного медичного університету по вул. Шіллера, 11 (на розі вулиць Л.Українки та Шіллера) о 10 годині відбудеться науково-практична конференція „Генетичні основи здоров’я сім’ї”.
У програмі конференції:
1. «Генетичні основи здоров’я сім’ї». – Доповідь д.мед.н., професора кафедри сімейної медицини Л.П. Сидорчук.
2. «Стан медико-генетичної служби в Чернівецькій області та перспективи розвитку». – Доповідь головного позаштатного генетика Чернівецької області
О.І. Максіян.
3. «Функціональні розлади ШКТ у дітей та їх корекція». – Доповідь к.мед.н., доцента кафедри сімейної медицини Л.В. Мельничук.
4. Інформація щодо структури та правил користування створеним сайтом кафедри сімейної медицини БДМУ. – Інформація д.мед.н., професора
С.В. Білецького.
5. Різне.
З повагою, Голова Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області, завідувач кафедри сімейної медицини БДМУ, д.мед.н., професор С.В. Білецький