Регіональна н/п конференція: «Постковідні ускладнення: тактика ведення пацієнта з хронічними захворюваннями внутрішніх органів у практиці сімейного лікаря»

опубліковано 31 бер. 2021 р., 10:07 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 1 квіт. 2021 р., 02:07 ]
31 березня 2021 року в режимі онлайн відбулася регіональна науково-практична конференція на тему: «Постковідні ускладнення: тактика ведення пацієнта з хронічними захворюваннями внутрішніх органів у практиці сімейного лікаря» в рамках спільного засідання ГО «Чернівецька обласна асоціація сімейних лікарів» та переривчастих курсів сімейних лікарів.
Під час заходу присутні лікарі первинної ланки Чернівецької області дізналися про наслідки респіраторного захворювання спричиненого SARS-CoV-2 на прикладі окремо взятої амбулаторії Буковини (Городенська Ірина Василівна, завідувачка Горішньошеровецької Амбулаторії ЗПСМ, член Правління ГО «Чернівецька обласна асоціація сімейних лікарів»), сучасні підходи до лікування предіабету у постковідних пацієнтів (Наталія Вікторівна Пашковська, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Буковинського державного медичного університету, д.мед.н., професор), тактику ведення коморбідного пацієнта в умовах пандемії Covid-19 (Сидорчук Лариса Петрівна, завідувач кафедри сімейної медицини Буковинського державного медичного університету, д.мед.н., професор), Covid-19 і деменцію (Пашковський Валерій Мелетійович, завідувач кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка, д.мед.н., професор), анемію у вагітних, що перенесли Covid-19 (Никифор Лівія Василівна, доцент кафедри сімейної медицини Буковинського державного медичного університету, к.мед.н., доцент), можливості та доцільність імунонутритивної підтримки організму при постковідному синдромі (Чурсіна Тамара Яківна, доцент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Буковинського державного медичного університету к.мед.н., доцент), контроль та ведення хворих із бронхіальною астмою вдома (Тодоріко Лілія Дмитрівна, завідувач кафедри фтизіатрії та пульмонології Буковинського державного медичного університету, д.мед.н., професор), пневмонію у дітей в умовах Covid-19 (Мельничук Лариса Василівна, доцент кафедри сімейної медицини Буковинського державного медичного університету, к.мед.н., доцент).