Профорієнтаційна робота в Чернівецькій гімназії № 6

опубліковано 30 жовт. 2015 р., 04:36 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 30 жовт. 2015 р., 06:58 ]
23 жовтня 2015 року
у Чернівецькій гімназії № 6 клінічними ординаторами кафедри сімейної медицини Оленою Новицькою, Віталією Гасюк, Тетяною Боцвинюк проведено профорієнтаційну роботу серед учнів 11 класу.
Присутні ознайомились з науковими здобутками ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та інноваційними підходами у навчально-методичній роботі, з цікавістю заслухали інформацію про перелік спеціальностей, умови вступу, роботу підготовчих курсів, он-лайн підготовку до ЗНО, дистанційні технології підтримки навчального процесу на сервері дистанційного навчання у середовищі «MOODLE», роботу електронного журналу.
Гімназисти отримали інформаційні буклети про ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та були запрошені разом з батьками на «День відкритих дверей» в БДМУ.

Сайт БДМУ