Новини‎ > ‎

Професор БДМУ взяла участь у роботі медичного семінару «Family Medicine» в Зальцбурзі

опубліковано 8 вер. 2015 р., 00:15 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 7 лист. 2015 р., 02:15 ]
З 30 серпня по 5 вересня 2015 року у м. Зальцбург (Австрія) відбувся медичний семінар по сімейній медицині організований Медичним центром університету DUKE (Північна Кароліна, США) у співробітництві з Медичним університетом Відня за підтримки Австрійського Федерального Міністерства науки та досліджень, Open Medical Institute та American-Austrian Foundation.
На семінарі були присутні понад 30 учасників із різних країн Східної Європи, Азії, Африки. Україну представила завідувач кафедри сімейної медицини БДМУ, професор Лариса Сидорчук. Була представлена розгорнута доповідь (презентація) про розвиток вітчизняної сімейної медицини на сьогодні та здійснено розбір клінічного випадку із власної практики.
Учасники семінару з різних країн з цікавістю сприйняли інформацію про здобутки науковців та клініцистів Буковини та нашого університету. Особливий інтерес викликала інформація про створення та роботу центрів первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД), навчально-практичних центрів ПМСД БДМУ.
Упродовж тижня учасники семінару заслухали лекції провідних вчених у галузі сімейної медицини: професорів Лойда Міченера, Манфреда Маєра, Шарон Хал, Деніса Ку. Брали участь у воркшопах: «Інтервенція в роботі», «Метричні засоби, що працюють», «Епідеміологія 101». До та після семінару учасники пройшли перевірку вихідних та кінцевих знань у пропонованих тестах, отримали сертифікати. Упродовж семінару відбувались жваві ефективні дискусії, учасники ділились досвідом організації сімейної медицини та безпосередньої роботи лікаря в їх країнах, своїми навичками, думками.

ЗМІ про захід: