Професора кафедри сімейної медицини Білецького Семена Віссароновича нагороджено медаллю «На славу Чернівців»

опубліковано 19 черв. 2015 р., 10:17 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 19 черв. 2015 р., 10:18 ]
З нагоди професійного свята - Дня медичного працівника за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я м. Чернівці професора кафедри сімейної медицини Білецького Семена Віссароновича нагороджено медаллю «На славу Чернівців».
Медаль «На славу Чернівців» -  почесна відзнака Чернівецької міської ради, запроваджена для нагородження нею осіб, які активно сприяли розквіту міста й пропаганді його в Україні та світі, внесли значний внесок у підготовку та відзначення ювілею міста.