Проект "Майстерня лідерства УКУ"

опубліковано 12 лют. 2020 р., 09:56 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 12 лют. 2020 р., 09:57 ]
З 9 по 11 лютого 2020 року в Українському католицькому університеті (УКУ) у м. Львові відбувся проект «Майстерня лідерства УКУ», в якому взяла участь Секретар Правління ГО «Чернівецька обласна Асоціація сімейних лікарів», доцент кафедри сімейної медицини ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» к.мед.н, доцент Оксана Петринич.
Програма заходу включала зустріч з Андрієм Москаленком (заступник міського голови Львова з питань розвитку), відвідування лекцій «Управління людським потенціалом» (Ольга Семенова – консультантка з розвитку МБФ «Повернись живим», співавторка освітніх програм та публікацій з Жінки ООН, Prometheus), «26 процент, або як подолати історію» (Ярослав Грицак – д.і.н., професор кафедри нової й новітньої історії України УКУ. Почесний професор Національного університету «Києво-Могилянська Академія»), воркшопу «Чесноти лідера» (Христина Дольна – академічний директор Львівської бізнес школи), тренінгу «Соціальне підприємництво» (Артем Корнецький – доцент кафедри організаційного розвитку та управління УКУ, бізнес-консультант), зустріч з доктором філософії (Ph.D.), к.філос.н., деканом факультету суспільних наук УКУ Володимиром Турчиновським.