Оn-line симпозіум для викладачів кафедр сімейної медицини України «Нова міжнародна класифікація для лікарів первинної ланки ІСРС-2. Тренінг тренерів»

опубліковано 8 груд. 2018 р., 09:37 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 10 груд. 2018 р., 10:32 ]
6-7 грудня 2018 року
Українською Асоціацією Сімейної Медицини за підтримки НМАПО імені П.Л. Шупика в автоматизованій аудиторії організовано і проведено on-line симпозіум для викладачів кафедр сімейної медицини України «Нова міжнародна класифікація для лікарів первинної ланки ІСРС-2. Тренінг тренерів» за участю розробників цієї класифікації (доктор Жан Карл Солер – член правління EGPRN (Мальта), член Міжнародного комітету класифікації ІСРС WONCA, доктор Нікола Буоно – член правління EGPRN (Італія), член Міжнародного комітету класифікації ІСРС WONCA).
ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» представляли члени УАСМ – доценти кафедри сімейної медицини, к.мед.н., доцент Оксана Петринич, к.мед.н., доцент Тетяна Казанцева та асистент кафедри сімейної медицини Маріанна Сем’янів.
Учасники симпозіуму ознайомилися з другою версією Міжнародної класифікації первинної медичної допомоги ICPC та її основними принципами, побачили стратегії впровадження і використання ICPC в медичному документообізі, управлінні практикою, регіональній чи національній статистиці, наукових дослідженнях в галузі загальної практики-сімейної медицини.
Оксана Петринич, як тренер з ICPC-2 у Чернівецькій області розповіла про власний досвід проведення понад 12 тренінгів впродовж 2018 року.