Навчальний семінар-тренінг «Обіг підконтрольних речовин у закладах охорони здоров’я»

опубліковано 2 черв. 2016 р., 00:16 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 2 черв. 2016 р., 01:32 ]
1 червня 2016 року
для медичних працівників Чернівецької області в приміщенні Палацу «Академічний» Буковинського державного медичного університету за сприяння ректора Тараса Миколайовича Бойчука, кафедри сімейної медицини, Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Всеукраїнським благодійним фондом «Соборність» вперше в Чернівцях проведено навчальний семінар-тренінг «Обіг підконтрольних речовин у закладах охорони здоров’я».
З лекціями виступили представники Державної служби України з контролю за наркотиками, Міністерства охорони здоров’я України, НМАПО ім. П.Л. Шупика, Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, Навчально-методичного центру Івано-Франківського хоспісу.
Присутні на заході лікарі-інтерни, практичні лікарі, викладачі ознайомилися з основними засадами надання паліативної допомоги лікарем загальної практики-сімейної медицини, нормативно-правовою базою щодо обігу наркотичних речовин в медичній сфері, станом забезпечення адекватним знеболенням пацієнтів через мережу аптечних закладів, лікуванням хронічного больового синдрому тощо.
Надзвичайно жвава дискусія після завершення кожної доповіді свідчила про рівень актуальності питання обігу підконтрольних речовин у закладах охорони здоров’я та визначає необхідність проведення подібних заходів у майбутньому.

Сайт БДМУ