Новини‎ > ‎

Навчальний курс «Людяність та емпатія в роботі медика»

опубліковано 21 черв. 2021 р., 23:38 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 22 черв. 2021 р., 00:45 ]
З січня по червень 2021 року
15 викладачок із 7 ЗВО України натхненно працювали над створенням унікального навчального курсу «Людяність та емпатія в роботі медика».
Майстерня з розробки курсу відбулася завдяки підтримки Україно-Швейцарського Проєкту «Розвиток медичної освіти» за блискучої фасилітації Анастасії Леухіної – авторки «Зовсім не страшна книга», викладачки Київської школи економіки.
Від Буковинського державного медичного університету для роботи в майстерні було відібрано Оксану Петринич (кафедра сімейної медицини), Олену Коротун (кафедра педіатрії та дитячих інфекційних хвороб), Тетяну Щудрову (кафедра фармакології).
Курс «Людяність та емпатія в роботі медика» включає питання м’яких та жорстких навичок в роботі лікаря, поняття людиноорієнтованого підходу, емпатії, конфіденційності та інформованості, знайомить з Калгарі-Кебриджською моделлю лікарської консультації, вчить побудові здорових кордонів при роботі з пацієнтами, повідомленню поганих новин, роботі з конфліктами, особливостям спілкування при культурному та соціальному різноманітті тощо.
Завдяки створеному курсу у медичних ЗВО вже з 2021-2022 навчального року можуть з’явитися нові освітні можливості для студентів і студенток у напрямку зміни комунікації між надавачами медичної допомоги й пацієнтами.

 

ЗМІ про захід: