Науково-практичний семінар у форматі телемосту «Актуальні питання сімейної медицини в Україні»

опубліковано 6 жовт. 2015 р., 08:41 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 6 жовт. 2015 р., 23:34 ]
6 жовтня 2015 року
у м. Чернівці проведено науково-практичний семінар у форматі телемосту «Актуальні питання сімейної медицини в Україні», організований Національною медичною академією післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика та Українською Асоціацією сімейної медицини.
У рамках програми заходу д.мед.н., професором, завідувачем кафедри сімейної медицини Ларисою Петрівною Сидорчук прочитана лекція «Роль та місце навчально-практичних центрів ПМСД у безперервній професійній освіті сімейних лікарів Буковини», у якій було висвітлено ключові моменти підготовки лікарів за фахом «загальна практика-сімейна медицина» на кафедрі сімейної медицини БДМУ.
Під час семінару сімейні лікарі Чернівецької області мали нагоду ознайомитися з сучасними аспектами лікування різноманітної патології: цукрового діабету, артеріальної гіпертензії, інфекційно-асоційованої патології у дітей, анемії, пневмонії, остеопорозу, больового синдрому тощо, у т.ч. у режимі інтерактивного спілкування.

Ċ
Петринич Оксана Анатоліївна (БДМУ, Чернівці),