Новини‎ > ‎

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Правові та організаційні засади паліативної допомоги в Україні»

опубліковано 14 лист. 2016 р., 00:55 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 14 лист. 2016 р., 03:21 ]
11 листопада 2016 року в Національній академії державного управління при Президентові України та за сприянням ВГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги», ВГО «Асоціація адвокатів України» відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Правові та організаційні засади паліативної допомоги в Україні».
Від ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» участь в конференції взяли в.о. завідувача кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я доцент Мар’яна Грицюк, доцент кафедри сімейної медицини Тетяна Казанцева та доцент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка Ольга Юрценюк.
Свої доповіді виголосили представники охорони здоров’я, адвокати, юристи, консультанти з юридичних питань організації охорони здоров’я України, Бразилії, Чехії тощо. Доповідачі поділилися досвідом організації надання паліативної допомоги на Прикарпатті, в Польщі, Білорусії, Чехії; зосередили увагу на проблемних питаннях, які потребують доопрацювання та вирішення, зокрема: етико-правові аспекти надання паліативної допомоги дітям та в психіатрії, нормативно-правове регулювання та фінансування у сфері паліативної допомоги.
Під час науково-практичної конференції відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між ВГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги» та понад 20-ма представниками медичних асоціацій, наукової та фармацевтичної спільноти.

ЗМІ про захід:
Сайт БДМУ