Науково-практична конференція з міжнародною участю «Пацієнт-орієнтована допомога у загальній лікарській практиці»

опубліковано 8 груд. 2018 р., 09:32 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 10 груд. 2018 р., 10:33 ]
4-5 грудня 2018 року
у м. Києві відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Пацієнт-орієнтована допомога у загальній лікарській практиці», присвячена 20-річчю Української Асоціації Сімейної Медицини (УАСМ).
ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» представляли члени УАСМ – доцент кафедри сімейної медицини, к.мед.н., доцент Оксана Петринич та асистент кафедри сімейної медицини Маріанна Сем’янів. Впродовж двох днів роботи учасники заходу мали можливість заслухати цікаві доповіді на актуальну тематику, взяти участь в майстер-класах з оволодіння практичними навичками, ворк-шопах для викладачів, сімейних лікарів і медсестер, управлінців первинної ланки.