Новини‎ > ‎

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Компетенції сімейного лікаря в питаннях реабілітації пацієнтів»

опубліковано 8 груд. 2019 р., 09:53 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 13 груд. 2019 р., 00:57 ]
5-6 грудня 2019 року
у м. Києві відбувалася науково-практична конференція з міжнародною участю «Компетенції сімейного лікаря в питаннях реабілітації пацієнтів», організована ВГО «Українська Асоціація сімейної медицини» (УАСМ) та Національною медичною академією післядипломної освіти імені П.Л. Щупика МОЗ України.
ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» на заході представляли завідувач кафедри сімейної медицини, д.мед.н., професор Лариса Сидорчук, доцент кафедри сімейної медицини, к.мед.н., доцент Оксана Петринич, доцент кафедри сімейної медицини, к.мед.н., доцент Тетяна Казанцева та асистент Маріанна Сем’янів.
Метою заходу було сформувати високий рівень зацікавленості лікарів загальної практики-сімейних лікарів в удосконаленні своїх практичних навичок із питань надання реабілітаційних послуг пацієнтам після перенесених гострих порушень мозкового кровообігу та гострого інфаркту міокарда, після оперативних втручань на органах черевної порожнини, ендопротезування, проблем з хребтом та ін.; визначення індикаторів якості в роботі сімейного лікаря. На пленарних, секційних засіданнях, ворк-шопах та тренінгах були розглянуті питання психологічної та фізичної реабілітації, які можна використовувати на рівні первинної медичної допомоги із залученням лікаря і медичної сестри. Також в рамках конференції відбулося засідання правління УАСМ та опорної кафедри з обговоренням європейських вимог до підготовки сімейних лікарів, критеріїв якості вищої освіти та акредитації освітніх програм.
ЗМІ про захід: