Науково-практична конференція «Суглобовий синдром у практиці сімейного лікаря»

опубліковано 10 черв. 2014 р., 00:52 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 10 черв. 2014 р., 00:53 ]
Правління Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області повідомляє, що 17 червня 2014 року в приміщенні Палацу „Академічний” Буковинського державного медичного університету по вул. Шіллера, 11 (на розі вулиць Л.Українки та Шіллера) о 10 годині відбудеться науково-практична конференція «Суглобовий синдром у практиці сімейного лікаря».

У програмі конференції:
1. «Суглобовий синдром у практиці сімейного лікаря». – Доповідь к.мед.н., доцента, доцента кафедри внутрішньої медицини Лариси Олександрівни Волошиної.
2. «Дегенеративно-дистрофічні захворювання суглоба в практиці сімейного лікаря. – Доповідь к.мед.н., асистента кафедри травматології,ортопедії та нейрохірургії Ігора Михайловича Циркота.
3. Різне.

З повагою,
Президент Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області, завідувач кафедри сімейної медицини БДМУ, д.мед.н., професор С.В. Білецький