Науково-практична конференція «Сучасні підходи до ранньої діагностики та лікування гострого коронарного синдрому»

опубліковано 21 трав. 2012 р., 02:09 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 18 черв. 2012 р., 02:06 ]
Правління Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області повідомляє, що 19 червня 2012 року в приміщенні Палацу „Академічний” Буковинського державного медичного університету по вул. Шіллера, 11 (на розі вулиць Л.Українки та Шіллера) о 10 годині відбудуться загальні збори  асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та науково-практична конференція «Сучасні підходи до ранньої діагностики та лікування гострого коронарного синдрому».
У програмі конференції:
1. «Сучасні підходи до ранньої діагностики та лікування гострого коронарного синдрому». – Доповідь д.мед.н., професора, зав. кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини, заслуженого лікаря України Віктора Корнійовича Тащука.
2. «Паранеопластичні синдроми. Ревматологічні маски онкозахворювань». – Доповідь зав. ревматологічним відділенням ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня», обласного позаштатного ревматолога Головного управління охорони здоров'я Чернівецької ОДА Лариси Осипівни Гавриш.
3. «Надання наркологічної допомоги населенню сімейними лікарями». – Доповідь головного лікаря КМУ «Чернівецький обласний наркологічний диспансер», обласного позаштатного нарколога Головного управління охорони здоров'я Чернівецької ОДА Віктора Олексійовича Самсонюка.
4. Увага: меланома (ознаки, раннє виявлення та профілактика)! – Доповідь к.мед.н., доцента кафедри онкології та радіології Богдана Івановича Шумка.

З повагою,
Президент Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області,