Науково-практична конференція «Сучасні підходи до профілактики, ранньої діагностики та лікування туберкульозу легень»

опубліковано 26 бер. 2015 р., 11:39 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 17 квіт. 2015 р., 09:59 ]
Правління Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області повідомляє, що 17 квітня 2015 року в приміщенні Палацу "Академічний" Буковинського державного медичного університету по вул. Шіллера, 11 (на розі вулиць Л.Українки та Шіллера) о 10 годині відбудеться науково-практична конференція «Сучасні підходи до профілактики, ранньої діагностики та лікування туберкульозу легень».
У програмі конференції:
1. Активне виявлення туберкульозу сімейним лікарем в групах ризику. Проведення ДОТ-лікування під безпосередньою курацією дільничного фтизіатра. Уніфікований клінічний протокол первинної, вторинної та третинної медичної допомоги дорослим на туберкульоз (2014 р.). – Доповідь д.мед.н., професора, зав. кафедри фтизіатрії та пульмонології Лілії Дмитрівни Тодоріко.
2. Диференційна діагностика при синдромі легеневої інфільтрації. Нові рекомендації по веденню хворих на саркоїдоз (2014 р.). – Доповідь д.мед.н., Світлани Вікторівни Коваленко-Ратушняк, завідувача пульмонологічного відділення ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня», головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення.
3. Клініка, діагностика та профілактика раку легень. Уніфікований клінічний протокол первинної, вторинної та третинної медичної допомоги "Рак легені" (2014 р.). – Доповідь д.мед.н., професора, професора кафедри сімейної медицини Семена Віссаріоновича Білецького.
4. Скринінгові програми (тести) у практиці сімейного лікаря Британії. – Он-лайн лекція сімейного лікаря Тетяни Миколаївни Петренко (Ботесфорд, Нотінгем, Великобританія).
5. Різне.

З повагою,