Науково-практична конференція «Серцево-судинні захворювання при цукровому діабеті 2 типу...»

опубліковано 1 груд. 2014 р., 09:33 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 1 груд. 2014 р., 09:34 ]
Правління Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області повідомляє, що 9 грудня 2014 року в приміщенні Палацу „Академічний” Буковинського державного медичного університету по вул. Шіллера, 11 (на розі вулиць Л.Українки та Шіллера) о 10 годині відбудеться науково-практична конференція «Серцево-судинні захворювання при цукровому діабеті 2 типу: сучасні підходи до профілактики, діагностики та лікування».
У програмі конференції:
1. «Ведення хворих на цукровий діабет 2 типу сімейним лікарем». – Доповідь д.мед.н., професора, зав. кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Наталії Вікторівни Пашковської.
2. «Артеріальна гіпертензія та цукровий діабет 2 типу». – Доповідь д.мед.н., професора, професора кафедри сімейної медицини Семена Віссаріоновича Білецького.
3. «Ішемічна хвороба серця та цукровий діабет 2 типу». – Доповідь к.мед.н., доцента, доцента кафедри сімейної медицини Оксани Анатоліївни Петринич.
4. «Застосування В-вітамінних комплексів при ускладненнях цукрового діабету». – Доповідь Оксани Євгенівни Лебідь.
5. Різне.

З повагою,