Новини‎ > ‎

Науково-практична конференція на тему «Здоровий спосіб життя та довголіття»

опубліковано 25 лист. 2016 р., 01:04 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 29 лист. 2016 р., 07:27 ]
Нещодавно в КМУ «Міська поліклініка № 1» кафедрою сімейної медицини (проф. Білецький Семен Віссаріонович, клінічний ординатор Новицька Олена Зіновіївна) сумісно з кафедрою соціальної медицини та організації охорони здоров’я (асистент кафедри Власик Любов Йосипівна) була проведена науково-практична конференція на тему «Здоровий спосіб життя та довголіття», на якій були присутні дільничні терапевти та лікарі інших спеціальностей.
З доповіддю виступив професор Білецький Семен Віссаріонович, який прочитав для присутніх цікаву та змістовну лекцію на дану тему та зауважив, що найчастіше людина починає замислюватися про свій спосіб життя і здоров’я, коли її наздоганяє якась проблема, з'являється хвороба чи нездужання, хоча турбота про своє здоров’я не має бути проблемою, турбота про своє здоров’я повинна бути способом життя. Також він відзначив основні концепції здорового способу життя:
- Правильне харчування. Більше фруктів і овочів, продуктів, наповнених корисними для нашого організму речовинами. Ніяких гамбургерів, коли, чіпсів та інших шкідливих продуктів.
- Активність – Семен Віссаріонович закликав присутніх бути активними, життєрадісними і відкритими до світу. В умовах постійної зайнятості важко знайти час на походи в спортзал, заняття спортом. Все-таки, навіть якщо на спорт часу немає, то прогулянки пішки на свіжому повітрі, ранкову пробіжку, зарядки вранці ніхто не відміняв.
- Відмова від шкідливих звичок. Здоровий спосіб життя жодним чином не сумісний з шкідливими звичками: курінням, вживанням алкоголю і тим більше наркоманією.
- Правильний розпорядок дня, перш за все, 8-ми годинний здоровий сон.
- Позитивний настрій, уміння не зациклюватись на невдачах і промахах.
- Дбайливе ставлення та любов до себе, повага до свого тіла та душі.
Доповідь асистента кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я Власик Любові Йосипівни доповнила тему зустрічі іншою цікавою та змістовною інформацією.
Присутні лікарі активно брали участь у обговоренні, ставили запитання, на які отримували вичерпні відповіді. Всі отримали масу задоволення та дізнались для себе багато корисної інформації.

ЗМІ про захід: