Науково-практична конференція на тему: «Мультидисциплінарний підхід у наданні первинної медичної допомоги в умовах пандемії COVID-19 та постковідний період. Питання вакцинації»

опубліковано 17 черв. 2021 р., 05:37 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 17 черв. 2021 р., 09:12 ]
16 червня 2021 року
в режимі онлайн відбулася регіональна науково-практична конференція на тему: «Мультидисциплінарний підхід у наданні первинної медичної допомоги в умовах пандемії COVID-19 та постковідний період. Питання вакцинації» в рамках засідання ГО «Чернівецька обласна асоціація сімейних лікарів».
Під час заходу присутні лікарі первинної ланки Чернівецької області дізналися про COVID-19 у коморбідних пацієнтів (Городенська Ірина Василівна, завідувачка Горішньошеровецької Амбулаторії ЗПСМ, член Правління ГО «Чернівецька обласна асоціація сімейних лікарів»), вакцинацію проти SARS Cov-2 (Коваль Галина Данилівна, професор кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Буковинського державного медичного університету, д.мед.н., професор), інгаляційні кортикостероїди в умовах пандемії COVID-19 і настанову GINA 2021, атеросклероз та COVID-19 (Сидорчук Лариса Петрівна, завідувач кафедри сімейної медицини Буковинського державного медичного університету, д.мед.н., професор), метаболічну фармакотерапію у лікуванні пацієнтів із ішемічною хворобою серця та постковідним синдромом (Позур Наталія Зеновіївна, доцент кафедри терапії та сімейної медицини післядипломної освіти Івано-Франківського національного медичного університету, к.мед.н., доцент), фармакологічний менеджмент гострого больового синдрому (Ткач Єлизавета Петрівна, доцент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Буковинського державного медичного університету к.мед.н., доцент), сезонну алергію та постковідний синдром (Березна Тамара Григорівна, доцент кафедри дитячих хвороб Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Вищого державного навчального закладу України «Івано-Франківський Національний медичний університет», к.мед.н., доцент), особливості надання первинної медичної допомоги хворим на хронічний коронарний синдром в умовах пандемії COVID-19 (Чурсіна Тамара Яківна, доцент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Буковинського державного медичного університету к.мед.н., доцент).