Науково-практична конференція «Кардіалгії у загальнолікарській практиці»

опубліковано 18 бер. 2013 р., 09:17 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 18 бер. 2013 р., 09:17 ]
Правління Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області повідомляє, що 26 березня 2013 року в приміщенні Палацу „Академічний” Буковинського державного медичного університету по вул. Шіллера, 11 (на розі вулиць Л.Українки та Шіллера) о 10 годині відбудеться науково-практична конференція «Кардіалгії у загальнолікарській практиці».
У програмі конференції:
1. «Сучасні аспекти діагностики та медикаментозної корекції клімактеричного синдрому». – Доповідь д.мед.н., професора, завідувача кафедри акушерства, гінекології та перинатології Олени Вікторівни Кравченко.
2. «Кардіалгії при захворюваннях хребта». – Доповідь к.мед.н., доцента, доцента кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії Петра Євгеновича Ковальчука.
3. «Диференційна діагностика коронарогенних захворювань міокарда і кардіалгій». – Доповідь д.мед.н., професора, завідувача кафедри сімейної медицини Семена Віссаріоновича Білецького.

З повагою,
Президент Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області,
завідувач кафедри сімейної медицини БДМУ, д.мед.н., професор                     С.В. Білецький