Науково-практична конференція «Хронічна хвороба нирок: сучасні підходи до діагностики та лікування інфекцій сечової системи»

опубліковано 2 груд. 2013 р., 10:40 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 2 груд. 2013 р., 10:40 ]
Правління Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області повідомляє, що 10 грудня 2013 року в приміщенні Палацу „Академічний” Буковинського державного медичного університету по вул. Шіллера, 11 (на розі вулиць Л.Українки та Шіллера) о 10 годині відбудеться науково-практична конференція «Хронічна хвороба нирок: сучасні підходи до діагностики та лікування інфекцій сечової системи».
У програмі конференції:
1. «Хронічна хвороба нирок: сучасні підходи до діагностики та лікування інфекцій сечової системи». – Доповідь д.мед.н., професора, професора кафедри внутрішньої медицини Лілії Олексіївни Зуб.
2. «Симптоматичні артеріальні гіпертензії ниркового генезу». – Доповідь д.мед.н., професора, завідувача кафедри сімейної медицини Семена Віссаріоновича Білецького.
3. «Реалізація Пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою у Чернівецькій області». – Доповідь заступника начальника управління – начальника відділу розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров'я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА Любові Григорівни Крикливець.
4. Інформація з Позачергового Пленуму Правління Української Асоціації сімейної медицини. – Доповідь д.мед.н., професора, завідувача кафедри сімейної медицини Семена Віссаріоновича Білецького.
5. Різне.

З повагою,