Науково-практична конференція "ХОЗЛ: сучасні аспекти діагностики та лікування..."

опубліковано 2 бер. 2012 р., 05:29 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 2 бер. 2012 р., 05:33 ]
Правління Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області повідомляє, що 13 березня 2012 року в приміщенні Палацу „Академічний” Буковинського державного медичного університету по вул. Шіллера, 11 (на розі вулиць Л.Українки та Шіллера) о 10 годині відбудеться науково-практична конференція „ХОЗЛ: сучасні аспекти діагностики та лікування в рамках глобальної стратегії боротьби з обструктивними захворюваннями легень”.
У програмі конференції:
1. «ХОЗЛ: сучасні аспекти діагностики та лікування в рамках глобальної стратегії боротьби з обструктивними захворюваннями легень». – Доповідь д.мед.н., професора, зав. кафедри фтизіатрії та пульмонології Л.Д.Тодоріко.
2. «Алергічні захворювання у дітей: профілактика та лікування». – Доповідь к.мед.н., доцента, доцента кафедри сімейної медицини Л.В.Мельничук.
3. Аналіз розвитку сімейної медицини у Чернівецькій області за 2011 рік та напрямки подальшого реформування. – Доповідь Головного спеціаліста відділу надання медичної допомоги населенню з питань сімейної медицини Головного Управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА Л.Г.Крикливець.
                                         4. Різне.
З повагою, Президент Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області, завідувач кафедри сімейної медицини БДМУ, д.мед.н., професор С.В. Білецький