Науково-практична конференція "Фітотерапія у практиці сімейного лікаря"

опубліковано 1 груд. 2011 р., 11:23 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 14 лют. 2012 р., 12:09 ]
Правління Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області повідомляє, що 12 грудня 2011 року в приміщенні Палацу „Академічний” Буковинського державного медичного університету по вул. Шіллера, 11 (на розі вулиць Л.Українки та Шіллера) о 10 годині відбудеться науково-практична конференція „Фітотерапія у практиці сімейного лікаря”.
У програмі конференції:
1. «Фітотерапія у практиці сімейного лікаря». – Доповідь д.мед.н., професора, професора кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб О.І.Волошина.
2. «Діти з повторними респіраторними інфекціями: проблеми та завдання». – Доповідь к.мед.н., доцента, доцента кафедри сімейної медицини Л.В.Мельничук.
3. Закон України № 3611 VI від 07 07.2011 р. «Про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров'я щодо удосконалення надання медичної допомоги». – Інформація д.мед.н., професора, завідувача кафедри сімейної медицини С.В.Білецького.
4. Стан та перспективи розвитку ПМСД у Чернівецькій області на засадах загальної практики-сімейної медицини. – Доповідь Головного спеціаліста відділу надання медичної допомоги населенню з питань сімейної медицини Головного Управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА Л.Г.Крикливець.
5. Різне.
З повагою, Голова Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області, завідувач кафедри сімейної медицини БДМУ, д.мед.н., професор С.В. Білецький