Науково-практична конференція "Атипові форми інфаркту міокарда у загальнолікарській практиці"

опубліковано 10 вер. 2011 р., 13:34 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 20 жовт. 2011 р., 12:14 ]
Правління Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області повідомляє, що 20 вересня 2011 року в приміщенні Палацу „Академічний” Буковинського державного медичного університету по вул. Шіллера, 11 (на розі вулиць Л.Українки та Шіллера) о 10 годині відбудеться науково-практична конференція „Атипові форми інфаркту міокарда у загальнолікарській практиці”.
У програмі конференції:
1. «Атипові форми інфаркту міокарда у загальнолікарській практиці». – Доповідь д.мед.н., професора, завідувача кафедри сімейної медицини С.В.Білецького.
2. Демонстрація хворого з атиповим перебігом інфаркту міокарда. – Доповідь сімейного лікаря Горішньо-Ширівецької АЗПСМ Заставнівського району І.В.Городенської.
3. «Депресивні стани у загальнолікарській практиці». – Доповідь к.мед.н., доцента кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М.Савенка Р.І.Рудницького.
4. «Імунопрофілактика туберкульозу у дітей: проблеми і перспективи». – Доповідь позаштатного дитячого фтизіатра Головного управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА В.М.Гамаля.
                                                      5. Різне.
                                                      З повагою, Голова Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області, завідувач кафедри сімейної медицини БДМУ, д.мед.н., професор С.В. Білецький