Науково-практична конференція Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області «Больовий синдром в практиці сімейного лікаря»

опубліковано 22 черв. 2016 р., 05:57 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 24 черв. 2016 р., 04:27 ]
22 червня 2016 року
в приміщенні Палацу «Академічний» кафедрою сімейної медицини ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» (БДМУ) сумісно з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА проведено науково-практичну конференцію Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області «Больовий синдром в практиці сімейного лікаря».
На конференції заслухано доповідь заслуженого лікаря України, завідувача кафедри хірургії БДМУ, д.мед.н., професора Ігора Юлійовича Полянського, яка була присвячена питанню гострого живота в загальній лікарській практиці.
Інформація щодо ведення хронічного больового синдрому у паліативних хворих сімейним лікарем згідно з уніфікованим клінічним протоколом первинної медичної допомоги була висвітлена завідувачем кафедри сімейної медицини БДМУ, д.мед.н., професором Ларисою Петрівною Сидорчук.
В рамках науково-практичної конференції Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області відбулася он-лайн лекція сімейного лікаря Тетяни Миколаївни Петренко (Ботесфорд, Нотінгем, Великобританія) щодо менеджменту больового синдрому у практиці сімейного лікаря Великобританії.
На завершення заходу доцент кафедри сімейної медицини БДМУ, к.мед.н., доцент Оксана Анатоліївна Петринич надала інформацію сімейним лікарям про Слухання у Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров’я «Сімейна медицина – шанс на здоров’я та значне зменшення особистих витрат на лікування» (11.05.2016 р., м. Київ).