Науково-практична конференція «Аритмії серця в загальнолікарській практиці»

опубліковано 10 черв. 2013 р., 10:03 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 10 черв. 2013 р., 10:05 ]
Правління Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області повідомляє, що 12 червня 2013 року в приміщенні Палацу „Академічний” Буковинського державного медичного університету по вул. Шіллера, 11 (на розі вулиць Л.Українки та Шіллера) о 10 годині відбудеться науково-практична конференція «Аритмії серця в загальнолікарській практиці».
У програмі конференції:
1. «Аритмії серця в загальнолікарській практиці». – Доповідь д.мед.н., професора, завідувача кафедри сімейної медицини Семена Віссаріоновича Білецького.
2. «Первинна медична допомога при стабільній стенокардії напруги згідно уніфікованого клінічного протоколу медичної допомоги» – Доповідь заступника начальника управління – начальника відділу розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров'я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА Любові Григорівни Крикливець.
3. «Лімфедема: сучасні підходи до діагностики, консервативного та оперативного лікування». – Доповідь к.мед.н., доцента, доцента кафедри сімейної медицини Сергія Івановича Іващука.
4. Різне.

З повагою,
Президент Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області,
завідувач кафедри сімейної медицини БДМУ, д.мед.н., професор                     С.В. Білецький