Науково-практична конференція «Актуальні питання гематології у загальній лікарській практиці»

опубліковано 25 трав. 2015 р., 08:00 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 25 трав. 2015 р., 08:00 ]
Правління Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області повідомляє, що 16 червня 2015 року в приміщенні Палацу "Академічний" Буковинського державного медичного університету по вул. Шіллера, 11 (на розі вулиць Л.Українки та Шіллера) о 10 годині відбудеться науково-практична конференція «Актуальні питання гематології у загальній лікарській практиці» .

У програмі конференції:
1. Клінічні та лабораторні ознаки гемобластозів в практиці сімейного лікаря. – Доповідь доцента кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб к.мед.н., доцента Миколи Петровича Антофійчука.
2. Unspecific complaints as reason for consultation in GP/FM. Неспецифічні скарги як причина для консультації гематологічних хворих у сімейного лікаря. – Он-лайн лекція керівника Центру публічного здоров’я, завідувача кафедри загальної практики та сімейної медицини Віденського медичного університету, професора Манфреда Майера.
3. Анемії у загальнолікарській практиці (наказ МОЗУ № 647 від 30.07.2010 р.). – Доповідь завідувача кафедри сімейної медицини, д.мед.н., професора Лариси Петрівни Сидорчук.
4. Диференційна діагностика лімфаденопатій у дітей. – Доповідь доцента кафедри сімейної медицини, к.мед.н., доцента Лариси Василівни Мельничук.
5. Інформація про роботу ІV з’їзду сімейних лікарів України. – Доповідь заступника начальника управління – начальника відділу розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Любові Григорівни Крикливець.
6. Різне.

З повагою,