Науково-практична конференція "Актуальні питання артеріальної гіпертензії у практиці сімейного лікаря"

опубліковано 20 жовт. 2011 р., 12:09 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 25 жовт. 2011 р., 12:26 ]
20 жовтня 2011 року науковцями кафедри сімейної медицини Буковинського державного медичного університету на базі КМУ "Міська поліклініка №1" проведено науково-практичну конференцію для медичних працівників "Актуальні питання артеріальної гіпертензії у практиці сімейного лікаря", присвячену Всесвітньому Дню Серця (26-27 вересня) і Всесвітньому дню боротьби з інсультом (24-25 жовтня). Розглядали глобальні та конкретні питання артеріальної гіпертензії, особливості ранньої діагностики, профілактики та лікування. Головний лікар КМУ "Міська поліклініка №1" В.М. Багрій наголосив на необхідності об'єднання зусиль фахівців в інформуванні населення щодо наслідків гіпертензії. Про проблеми з надання невідкладної допомоги при гострому порушенні мозкового кровообігу у практиці сімейного лікаря виступила лікар-невролог Марина Холоденко. З доповідями виступили професор Лариса Сидорчук, професор Тамара Христич, доцент Тетяна Казанцева. При спосіб життя і раціональне харчування, як першооснову профілактики і немедикаментозного лікування артеріальної гіпертензії доповіла доцент кафедри гігієни та екології Наталія Фундюр. «Пам’ятні дати осіннього сезону 2011» у рамках профілактично-просвітницького проекту «Майстерня здоров’я» озвучила завідувач відділення профілактики КМУ "Міська поліклініка №1" Любов Власик. Зал активно прийняв участь у вікторині "Єдиний ритм здорових сердець", бліц-опитуванні, обговоренні конференції та дегустації продуктів "здорового харчування"; переможці вікторини отримали призи.
ДоповідьКазанцева.pdf
(3780k)