Науково-практична конференція «ХОЗЛ: сучасні аспекти діагностики та лікування..."

опубліковано 13 бер. 2012 р., 05:11 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 13 бер. 2012 р., 05:12 ]
13 березня 2012 року
в приміщенні Палацу „Академічний” кафедрою сімейної медицини Буковинського державного медичного університету сумісно з Головним управлінням охорони здоров’я проведено чергове засідання Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та науково-практичну конференцію «ХОЗЛ: сучасні аспекти діагностики та лікування в рамках глобальної стратегії боротьби з обструктивними захворюваннями легень». Сьогодні для системи охорони здоров’я більшості країн світу актуальною проблемою є профілактика, діагностика та лікування ХОЗЛ. Саме цій темі і була присвячена доповідь завідувача кафедри фтизіатрії та пульмонології, доктора медичних наук, професора Л.Д.Тодоріко.
На конференції заслухано доповідь доцента кафедри сімейної медицини кандидата медичних наук, доцента Л.В.Мельничук «Алергічні захворювання у дітей: профілактика та лікування». Дане питання є надзвичайно важливим, оскільки у сучасних умовах алергічні захворювання складають одну із найбільш розповсюджених груп захворювань серед дитячого населення, що є великою медичною і соціальною проблемою. Головний спеціаліст відділу надання медичної допомоги населенню з питань сімейної медицини Головного Управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА Л.Г.Крикливець здійснила аналіз розвитку сімейної медицини у Чернівецькій області за 2011 рік та визначила основні напрямки подальшого реформування первинної медико-санітарної допомоги.

Ċ
Петринич Оксана Анатоліївна (БДМУ, Чернівці),