Новини‎ > ‎

Науково-практична конференція «Аритмії серця в загальнолікарській практиці»

опубліковано 12 черв. 2013 р., 04:38 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 28 черв. 2013 р., 08:00 ]
12 червня 2013 року
в приміщенні Палацу «Академічний» кафедрою сімейної медицини Буковинського державного медичного університету сумісно з Департаментом охорони здоров'я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА проведено чергове засідання Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та науково-практичну конференцію «Аритмії серця в загальнолікарській практиці».
Порушення серцевого ритму повсякденно зустрічаються в загальнолікарській практиці. Спектр серцевих аритмій в етіологічному, клінічному, діагностичному, прогностичному плані надзвичайно широкий. Більшість аритмій може бути діагностовано і диференційовано за клінічними та електрокардіографічними ознаками, що доступно для реалізації на первинній ланці. Питанням аритмій серця і була присвячена доповідь д.мед.н., професора, завідувача кафедри сімейної медицини Семена Віссаріоновича Білецького.
Сьогодні в системі охорони здоров'я України відбувається побудова якісно нової системи стандартизації медичної допомоги на основі використання уніфікованої методики з розробки клінічних настанов, медичних стандартів, уніфікованих клінічних протоколів та локальних протоколів медичної допомоги на засадах доказової медицини. На конференції заслухано доповідь заступника начальника управління – начальника відділу розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров'я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА Любові Григорівни Крикливець «Первинна медична допомога при стабільній стенокардії напруги» згідно уніфікованого клінічного протоколу медичної допомоги, що регламентовано Наказом МОЗ України № 816 від 23 листопада 2011р.
Порушення відтоку лімфи різного ступеня спостерігається у кожного десятого жителя Землі. Понад 10 мільйонів людей у всьому світі страждають від лімфедеми, що розвинулася на тлі хронічної інфекції. Хворі лімфедемою складають 2,5-7 % всіх пацієнтів з ураженням периферичних судин. Тому у слухачів велике зацікавлення викликала доповідь к.мед.н., доцента, доцента кафедри сімейної медицини Сергія Івановича Іващука «Лімфедема: сучасні підходи до діагностики, консервативного та оперативного лікування».
ć
Петринич Оксана Анатоліївна (БДМУ, Чернівці),
28 черв. 2013 р., 08:01