Новини‎ > ‎

Наукові досягнення ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет" високо оцінили в Берліні

опубліковано 12 жовт. 2017 р., 07:57 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 13 жовт. 2017 р., 23:42 ]
Завідувач кафедри сімейної медицини БДМУ проф. Лариса Сидорчук у складі делегації науковців БДМУ прийняла участь у роботі ІХ Гастро-конференції в м. Берлін (ФРН), де представила ряд доповідей, в яких висвітлено доробки наукових шкіл нашого університету. У роботі поважного наукового форуму прийняли участь понад 1700 учасників з 42 країн світу, у тому числі близько 10 учасників з України (Київ, Полтава, Львів, Чернівці).
Одна з робіт, присвячена питанням генетичної детермінованості імунної відповіді в аспекті патогенезу запальних захворювань ШКТ (автори - Sydorchuk L., Boychuk T., Sydorchuk I., Sydorchuk A., Plehutsa O., Sydorchuk R.) – отримала відзнаку (премію) та увійшла в трійку найкращих в Європі (Чикаго-Чернівці-Барселона). Міжнародний науковий авторитет БДМУ також був підтверджений тим, що професора Ларису Сидорчук, яка отримала нагороду, було включено до складу наукових модераторів одного з симпозіумів, що проходили в рамках конференції. Професор Р.І. Сидорчук у своєму виступі відзначив високий рівень наукових досягнень вчених БДМУ та наголосив на перевагах міжнародного співробітництва з українськими вченими.
ЗМІ про захід: