Науковці ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет" успішно виступили на міжнародному науковому форумі в Італії

опубліковано 11 жовт. 2018 р., 23:31 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 17 жовт. 2018 р., 02:32 ]
У м. Мілан (Італія) відбувся міжнародний симпозіум з актуальних питань патології шлунково-кишкового тракту, в якому прийняла участь завідувач кафедри сімейної медицини ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», професор Лариси Сидорчук. Під час симпозіуму науковці нашого університету представили результати власних клінічних та експериментальних досліджень. Одна з доповідей отримала відзнаку наукового комітету форуму – "outstanding award".
Представники БДМУ мали змогу також ознайомитись із досягненнями науковців з інших країн, поспілкуватись із колегами. Учасники наукового форуму з різних країн із цікавістю сприйняли інформацію науковців-клініцистів університету про здобутки наукових шкіл та напрацювання щодо застосування результатів наукових досліджень у роботі університетської лікарні та навчально-практичних центрів БДМУ.
Упродовж поважного наукового форуму, делегати з України мали змогу заслухати доповіді провідних світових вчених, прийняли участь у обговоренні та розробці нових рекомендацій. Відбулись жваві дискусії, учасники ділились досвідом лікування хворих та безпосередньої практичної роботи лікарів у їхніх країнах, своїми навичками, думками та ідеями. Доповіді представників БДМУ включені до програми наукового форуму та опубліковані у спеціальному збірнику.