Новини‎ > ‎

Науковці БДМУ виступили на міжнародному науковому форумі в Чехії

опубліковано 4 трав. 2016 р., 11:33 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 4 трав. 2016 р., 23:58 ]
З 28 квітня по 2 травня 2016 р. у м. Прага (Чеська республіка) відбувся представницький міжнародний симпозіум з актуальних питань лікування запальних захворювань шлунково-кишкового тракту, в якому прийняла участь делегація з ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» у складі завідувача кафедри сімейної медицини Лариси Сидорчук, професора кафедри загальної хірургії Руслана Сидорчука, заступника головного лікаря ОКУ ЛШМД-УЛ доцента Олександра Плегуци та студента 5 курсу медичного факультету №1 Андрія Сидорчука. Під час симпозіуму науковці нашого університету представили результати власних клінічних та експериментальних досліджень.
Представники БДМУ мали змогу також ознайомитись із досягненнями науковців, поспілкуватись із колегами з понад тридцяти держав Європи та світу. Учасники наукового форуму з різних країн із цікавістю сприйняли інформацію науковців-клініцистів університету про здобутки наукових шкіл та напрацювання щодо застосування результатів наукових досліджень у роботі університетської лікарні та навчально-практичних центрів БДМУ.
В рамках поважного наукового форуму делегати з України мали змогу заслухати доповіді провідних світових вчених, прийняли участь у обговоренні та розробці нових рекомендацій. Відбулись жваві дискусії, учасники ділились досвідом лікування хворих (case reports) та безпосередньої практичної роботи лікарів у їхніх країнах, своїми навичками, думками та ідеями. Доповіді представників БДМУ включені до програми наукового форуму та опубліковані у спеціальному збірнику.


ЗМІ про захід:
Сайт БДМУ