Марафон панельних дискусій "Розвиток медичної освіти України" від Україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти»

опубліковано 18 лют. 2021 р., 07:43 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 18 лют. 2021 р., 07:45 ]
17 лютого відбувся онлайн-марафон панельних дискусій "Розвиток медичної освіти України" від Україно-швейцарського Проєкту "Розвиток медичної освіти". У панельній дискусії №2 «Набуті уроки: створення потенціалу медичних працівників» взяли участь завідувачка кафедри сімейної медицини, д.мед.н., професор Лариса Сидорчук та доцентка кафедри сімейної медицини, к.мед.н., доцент Оксана Петринич. Під час онлайн включення в учасників була нагода розповісти про власний досвід участі в активностях від Проєкту та впровадження нових форматів в освітній процес у Буковинському державному медичному університеті.