Майстер-клас з отоскопії на базі НПЦ ПМСД БДМУ у с. Коровія Глибоцького району

опубліковано 25 трав. 2015 р., 07:44 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 30 трав. 2015 р., 04:44 ]
Важливими питаннями у підготовці сімейного лікаря є своєчасна діагностика та лікування ЛОР-патології. Близько 30 % пацієнтів, які звертаються до сімейного лікаря, мають гострі та хронічні риніти, тонзиліти, ларингіти, отити тощо. Більшість цих хворих можна успішно вилікувати на первинному рівні.
25 травня 2015 року в умовах Навчально-практичного центру первинної медико-санітарної допомоги Буковинського державного медичного університету в с. Коровія Глибоцького району відбувся майстер-клас з отоскопії для сімейних лікарів, організований кафедрою сімейної медицини за участю д.мед.н., професора Світлани Анатоліївни Левицької. Сімейні лікарі Глибоцького району та викладачі кафедри сімейної медицини (зав. кафедри, професор Лариса Петрівна Сидорчук, доцент Оксана Анатоліївна Петринич, асистенти Ірина Георгіївна Флюндра, Василь Васильович Бойко) на майстер-класі мали нагоду ознайомитися з сучасними принципами діагностики найактуальнішої ЛОР-патології, провести отоскопію (при цьому кожен сімейний лікар використовував портативний отоскоп своєї амбулаторії).
Під час заходу д.мед.н., професором Світланою Анатоліївною Левицькою було проконсультовано 11 хворих з різноманітною патологією ЛОР-органів.
Проведення майстер-класу дозволило наблизити процес вивчення отоларингології до потреб практичної роботи сімейних лікарів і буде проводитися в подальшому.

Сайт МОЗ України
Офіційний сайт Буковинського державного медичного університету
Інформаційний сайт Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА
Медичний портал Глибоцького району