Новини‎ > ‎

Майстер-клас з отоскопії для сімейних лікарів НКП ЦПМСД «Садгора»

опубліковано 26 жовт. 2018 р., 02:49 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 2 лист. 2018 р., 01:55 ]
Важливим питанням у підготовці сімейного лікаря є своєчасні діагностика та лікування ЛОР-патології. Близько 30% пацієнтів, які звертаються до сімейного лікаря, мають гострі та/чи хронічні риніти, тонзиліти, ларингіти, отити тощо. Більшість цих хворих можна успішно лікувати на амбулаторному рівні.
24 жовтня 2018 року в КНП ЦПМСД «Садгора» відбувся майстер-клас з отоскопії для сімейних лікарів, організований кафедрою сімейної медицини за участю д.мед.н., професора кафедри дитячої хірургії та отоларингології Левицької Світлани Анатоліївни. На майстер-класі сімейні лікарі ознайомилися з сучасними принципами діагностики найактуальнішої ЛОР-патології, диференційною діагностикою захворювань вуха за даними отоскопії, показанням до направлення пацієнтів на консультацію до спеціаліста («маршрут пацієнта»), вирішували ситуаційні задачі. Після закінчення теоретичної частини майстер-класу сімейні лікарі під наглядом викладача-тренера опановували методику отоскопію один на одному (при цьому кожен сімейний лікар використовував портативний отоофтальмоскоп «КaWe» своєї амбулаторії).
Під час заходу д.мед.н., професором Левицькою Світланою Анатоліївною було проконсультовано 4 хворих (2 дорослих та 2 дітей) з патологією ЛОР-органів.
Проведення даного майстер-класу отримало схвальні відгуки серед сімейних лікарів і дозволило наблизити процес навчання до потреб практичної роботи.

ЗМІ про захід: